Свободно форумче
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смятате ли музиката за начин на живот?

3 posters

Go down

Смятате ли музиката за начин на живот? Empty Смятате ли музиката за начин на живот?

Писане  Ballin-Admin Съб 29 Авг 2009, 13:22

Защо се получава така, че при някои хора музиката оказва такова въздействие на хората , че се пробват да имитират своите идоли-дрехи, жестове, походка, прическа.

И дали , когато не се отдава на човек, той изглежда смешен отстрани?

Не е ли най-добре да си бъдем такива , каквито сме?
Ballin-Admin
Ballin-Admin
Admin

Брой мнения : 90
Join date : 28.07.2009
Age : 32
Местожителство : Плевен

http://www.TupacBg.com

Върнете се в началото Go down

Смятате ли музиката за начин на живот? Empty Re: Смятате ли музиката за начин на живот?

Писане  Greeny Съб 29 Авг 2009, 17:02

Написаното в предният пост няма нищо общо със заглавието на темата...музиката ми е начин на живот, да, ноо не съм тръгнала да имитирам Адам...нито някой друг...обичам ги тея хора, ама това не означава че трябва да съм като тях...сяя тва че искам глас като Адамовия....подробности...пък и за копирането на някой изпълнител/ка няма лошо пък...
Greeny
Greeny
Мегафен
Мегафен

Брой мнения : 193
Join date : 04.08.2009
Age : 29
Местожителство : In your fear xD

Върнете се в началото Go down

Смятате ли музиката за начин на живот? Empty Re: Смятате ли музиката за начин на живот?

Писане  tedi_bedi_97 Нед 30 Авг 2009, 21:42

Ем пристрастена съм кам музиката ама не имитирам никой Смятате ли музиката за начин на живот? 834868
tedi_bedi_97
tedi_bedi_97
Admin

Брой мнения : 251
Join date : 28.07.2009
Age : 26
Местожителство : Плевен

https://free-time.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Смятате ли музиката за начин на живот? Empty Re: Смятате ли музиката за начин на живот?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите