Свободно форумче
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

5 posters

Go down

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) Empty I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

Писане  wall3r40 Пет 31 Юли 2009, 21:30

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) Iloveyouman


Резюме
: Питър, сравнително успешен брокер, с нелоши успехи сред жените, предлага на красивата си приятелка брак. И проблемите започват. Не, не са свързани със самата сватба, щеше да е прекалено изтъркано. Идват от това, че всъщност приятелите на нашият герой до един са... жени. А му трябва кум. Осъзнавайки, че всъщност е пренебрегвал дружбата с мъжката половина от човечеството, Питър започва да си търси най-добър приятел. Майка му се включва и нещата се завъртат по най-забавния възможен начин. И макар всичко да започва като катастрофа, в крайна сметка точният човек се намира, при това случайно.

Всъщност до тук става дума за една малка част от сюжета. Но дори от нея си личи, че всъщност лентата е нещо между романтична и лековата комедия. И не е нито едно от двете. Колкото и да е странно, имайки предвид, че първият жанр трудно се комбинира с каквото и да било – получило се е. При това добре. Ситуациите са забавни, диалогът – оригинален, лафовете – на високо ниво. И цялостното впечатление е повече от добро, въпреки че далеч не е от комедиите, на които се смееш с глас и през сълзи - настроението бързо се повишава, на лицето ти се появява усмивка и не се маха до самия край.

Героят на Джейсън Сегал е истински брилянт. Още повече, че е изигран на подобаващото за ролята ниво. Всъщност същото важи за по-голямата част от каста, но можем да кажем, че освен мъжкото дуо, което стои адски добре на екран, играта на Рашида Джоунс в кожата на Зоуи се забелязва. Имайки предвид, че ролята е доста подобно на типичните за Дженифър Анистън ревнивки, няма как да се мине без сравнение между двете, което далеч не е в полза на звездата на „Приятели”.

Или в резюме – какво повече от това можем да искаме – забавни лафове и случки, оригинален сценарий и добра игра. Гарантирано забавление за всичките сто и пет минути. Е има какво – наистина трябваше да сложат едно по-малко заблуждаващо заглавие. Но лентата наистина си заслужава отделеното време и пари, така че освен да ви пожелая приятно гледане, не виждам какво друго остава.


Последната промяна е направена от wall3r40 на Пет 31 Юли 2009, 21:38; мнението е било променяно общо 10 пъти
wall3r40
wall3r40
Мегафен
Мегафен

Брой мнения : 109
Join date : 31.07.2009
Age : 28
Местожителство : Бяла Слатина

http://www.muzikata.tk

Върнете се в началото Go down

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) Empty Re: I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

Писане  tedi_bedi_97 Пет 31 Юли 2009, 21:32

Хора като създавате тем пишете за какво се отнася I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) 148542
tedi_bedi_97
tedi_bedi_97
Admin

Брой мнения : 251
Join date : 28.07.2009
Age : 26
Местожителство : Плевен

https://free-time.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) Empty Re: I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

Писане  Ballin-Admin Съб 01 Авг 2009, 16:54

Филма не съм го гледал, но ми казаха че е доста интересен I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) 384104 мерси за линка I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) 765137

Edit: Гледах го днес и ми хареса доста, няма да съжелявате, гледайте го I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) 765137


Последната промяна е направена от Ballin на Нед 02 Авг 2009, 08:11; мнението е било променяно общо 1 път
Ballin-Admin
Ballin-Admin
Admin

Брой мнения : 90
Join date : 28.07.2009
Age : 32
Местожителство : Плевен

http://www.TupacBg.com

Върнете се в началото Go down

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) Empty Re: I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

Писане  why_m3 Съб 01 Авг 2009, 17:00

Ще го изгледам =]

why_m3
Мегафен
Мегафен

Брой мнения : 181
Join date : 30.07.2009

Върнете се в началото Go down

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) Empty Re: I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

Писане  mimz_kimz Съб 01 Авг 2009, 17:25

Ми не съм го гледала,ама ми се струва интересен. I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) 147643
mimz_kimz
mimz_kimz
Мегафен
Мегафен

Брой мнения : 154
Join date : 29.07.2009
Age : 74
Местожителство : maiна тown ;]

http://myc0olsite.piczo.com

Върнете се в началото Go down

I Love You, Man / Обичам те, човече (2009) Empty Re: I Love You, Man / Обичам те, човече (2009)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите